Rombudz Terpenen!  

 

Rombudz heeft een uitgebreid aanbod  van natuurlijke terpenen om te combineren met je eindproduct! Prijzen zijn per 1ml.

Door goed uit te zoeken welk terpenen profiel de voor jou gewenste effecten heeft kan je altijd genieten van wat jij wil! 

De Rombudz terpenen worden geleverd in een 1ml high recovery vial samen met een pipet.

 

Met terpenen ben jij in staat om je product de ideale smaak (en smaaksterkte) te geven! Let wel dat teveel terpenen erg scherp op de keel zijn.

 

De beschikbare terpenen profielen

Strain
Leafly Link
Banana Kush  https://www.leafly.com/strains/banana-kush
Bubblegum OG https://www.leafly.com/strains/bubble-gum
Cherry Pie
https://www.leafly.com/strains/cherry-pie
Do-Si-Dos https://www.leafly.com/strains/do-si-dos
Gorilla Glue 4 (GG4) https://www.leafly.com/strains/original-glue
Gelato https://www.leafly.com/strains/gelato
Girl Scout Cookies (GSC) https://www.leafly.com/strains/gsc
OG Kush https://www.leafly.com/strains/og-kush
Pineapple Express https://www.leafly.com/strains/pineapple-express
Sour Diesel https://www.leafly.com/strains/sour-diesel
Strawberry Banana https://www.leafly.com/strains/strawberry-banana
Sunset Sherbert https://www.leafly.com/strains/sunset-sherbert
Wedding Cake https://www.leafly.com/strains/wedding-cake
Zkittlez

 

 

x
x